Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2010, 12:12   #12
Feronia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 15. haftanın Çok Bilmiş kişisi Feronia

KartaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatında keşkelerin varmı .
aşk nedir.
Sevgi nedir
Aşkın tarifi varmı .

yaşınız kac isminzi nedir.

Zamani geri cevirme yetenegine sahip olsaydınız neleri değiştirirdiniz.

Sanirim yeter

Hepimiz insaniz.. hatalar yapabiliyoruz.. benimde cok keskelerim var. Bazilari kendi hatalarimdan dolayi, bazilari ise baska insanlarin hatalarindan dolayi. Herseyin bir sebebi oldugunu inaniyorum, bu yuzden her olaydan ders cikarmaya calisiyorum.

Ask: Gercek aski yasamadim. Ama cevremde gercek aski yasayanlari gordugumde, aklima ilk gelen.. iki insanin uyusmasi, ve birbirlerine olan saygisi, Her zorluga karsi, birbirlerine sahip cikmasi.

Sevgi: Baya zormus :p Sevgiyi cogumuz yitirdigimize inaniyorum. Herkes bir menfaat pesinde. Herkes kendini dusunuyor. Sevgi, hicbir zaman eksilmeyen duygu ..

Askin tarifi: Yasamadigim icin, pek tarif edemiyorum..

Ismim Demet. .

Yasim 25.

Zamani geri cevirebilseydim, bir cok insanlarla tanismazdim. Bir cok insanlardan uzak dururdum. Kimseye hak etmedigi degeri vermezdim. Senelerimi harcadigim bir insana harcamaz.. gelecegim icin daha cok calisirdim.

Yoruldum : )

----------

SuNSeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
photoshopu indirebildin mi asdaklsd .d

Vazgectim. Sana biraktim )

Paris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Siyah mı ? Beyaz mı ? neden ?

Beyaz canim
Saflik.. temizlik

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet