Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ocak 2010, 11:30   #17
Feronia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 15. haftanın Çok Bilmiş kişisi Feronia

Pisadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
- Aşk'a kör olmak kötü birşey mi ? Yani bana bugün aşık olmalısın çok güzel birşey der misin yoksa hiç başlama benim ağzım yandı mı dersin ? Aşk'a gözleri açmak mı gerek ? Yoksa karanlıkta mı kalmalı ?

- Sukûnet mi Haykırış mı ? Neden ?

- '' En kötü düşmanlarimiz cahil ve basit insanlar değil, okumuş ve ahlakları bozuk olanlardır. '' Bunun için ne düşünüyorsun biraz açıklar mısın ?

Teşekkürler.

Aska kor olmak kotu birsey. Kor olursun karsindaki, seni harcar. Ask kor olmak degil, gormektir. Bugun sana asik ol yada olma diyemem. Agzim yandi, ama hic bulasma diyemem. Ask vardir. Onemli olan dogru insan. Gozlerini acmak gerek. Cunki okadar kotu insanlar var ki, sen asik olursun onlar asik olduguna pisman eder. Ask basit bir kelime oldu artik : ) Her asigim diyene inanmamali. Sukunet.. Haykiris.. Yerine gore..

En kotu dusman bence cahilliktir. Cahillik okadar kotu birsey ki bence, insani olume kadar surukler. Cahil insanlar, en onemli hayati konularda ne yapacagini bilemez. Egitime 'artik' cok onem veriyorum. 4 duvar arasinda olan egitim? Evet. Uni ? Sart degil, ama insan birseyler okumali. En azindan liseyi bitirmeli dusunuyorum. Cunki burnum yandi, fark cok. Cahillik ve basit insani ayni kategoriye koymuyorum. Cahil olabilir, ama cok iyi insan olabilir. Egitim almis olabilir, ama hayvanlar kadar olamaz.
Tabi en onemlisi ahlak, Hassiyet. Kisacasi insan nasil olmali oyle..

----------

beston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayat : ?

kısaca ben : ?

ve niçin burdasın..

sevgiler.

Hayat: Bos

Kisaca ben: Gurbette Vatan hasreti ceken biri (aklima baska birsey gelmedi : )

Nicin burdayim: Vatan hasretini biraz olsun gidermek, Turk insanlarla, sanal ortamda olsa bile konusabilmek, ulkemden haberdar olmak.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet