Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Ocak 2010, 15:04   #7
Feronia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: birkaç itiraf benden.

aglamak ise yaradi ama.. o gunu tekrarlamak istemem. Insanlara muhtac olmak.. resmen yalvarmak cok fena. Kafama cok vurdum. hala vuruyorum. Bende oyleydim. Ozamanlar da biriyle gorusuyordum. Dunyam oydu.. uni ikinci planda.. nekadar aptallik ettigimi gec fark etim : ) Hersey baska zaman da olurda.. egitimin belli zamani ve yasi var. Gecince, insanin icinden gelmiyor.
Benim bir hoca vardi, yabanci. ilk gun beni sevmedi nedense.. bende onu. Sen degistir kursunu. sen Muhasebe yapamazsin.. dedi hep. bende ozamanlar basladim madem bitsin, baska meslekleri beceremem dusunerek devam etim. Sirf onun inadina, son zamanlarda cok calistim. Sinavlar tarihini aldigimiz gunden sonra plan yaptim. Her sabah 7 gibi kalkiyordum dinc olmak icin.. belli saatler de calisip, belli saatlerde kendi hayatim filan ... erkendende uyuyordum.
2 hafta surdurdum. Sonuc verdi.
Diploma torenimde.. diplomayi o kadin ellime verdi. O an var ya super : ) yapamazsin diyen kadinin karsisindaydim 3 sene fazla uzadigi halde. O gunu dusun.. her derse oturdugunda, faydali olur.

Bende cok yazdim. baymim artik :d

Allah yardimcin olsun

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet