Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2010, 23:20   #6
kup{a}pazl
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Rohit Script v2 (yolda.)

Rohit, Önerimi dinlermisin bilmiyorum ama güzel bir update sistemi bence scriptindeki en güzel en güvenli özellik olacaktır. Bunu düşünmeni eğer uygunsa scriptinde kullanmanı öneririm. İnsanların siz güvenerek mirc kullanacagını unutmadan size güvenebileceklerini bilerek senin kendi kontrolunde olan bir güncelleme sistemi kurabilirsen yada bunu kurmayı hepbirlikte başarabilirsek, işte ben o zaman bu scriptin ve mircin güvenilir, virüs programları tarafından engellenmeyen bir program olarak yaygınlaşacağı düşüncesindeyim. Version versiyon script üretene kadar bir kaç addon ve güncelleme yaparak scriptlerinizde ki yeni özellikleri tanıtmak bence daha hoş ve markalık getireceği düşüncesindeyim. Tabi bu sizlerin bileceği bir durum olmakla kullanıcıların ifade ve görüşlerini dikkate almak sizin için daha iyi olacaktır. Herkezin tek temennisi en azından benim ve bu işe gönül vermiş bir kaç kişinin önem verdiği konulardan en üst mertebede insanların görsel ve zevk alabileceği bir sohbet programı sunulması konusunda görüş bildirmek. Çok yazdım öz eleştirdim ama İnşallah bunların bir faydası olur. Önerimle haddimi aştıysam affola..

İşlerinizde başarılar emeginizde kolaylıklar dilerim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet