Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ocak 2010, 03:53   #10
Tebessum
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: birkaç itiraf benden.

çocuk derken ? yada hangimizden bahsediyorsun. diyerek soruyla karşılık vereyim cevabına

Feronia sana gelince, gerçekten o törende olup seni ve o bahsettiğin hocanın yüzünü kapalı tribünlerden izlemek isterdim.
Sonunda bitirmiş olman umut verici. zaten erken bitiripte ne yapacaksın ki biraz tadını çıkarmak lazım. tabi ... çıkarmadan
mesela bi makina muhendisi arkadaş vardı 4 senede bitirdi okulu ama deli gibi çalışarak. daha sonra bir işe girmişti. onu gördüğümde hoş beş muhabbetten sonra bana dediği laf şuydu; üniversitede tek hatam, okulu 4 yılda bitirmek oldu. keşke 1,2 yıl uzatıp, keyfini çıkarsaydım. şimdi işten başımı kaldıramıyorum.
tabi bu olay bakış açısına göre değişir. herkes farklı yorumluyabilir.
herneyse itiraf konusu genç bakışa döndü. okul, eğitim derken birazdan türkiye yide kurtarırız biz
aklıma gelmişken bir iki bişey daha itiraf edeyim.
gece internete girmek daha keyifli, insanın kafası daha çok çalışıyor gibime geliyor.
-tüpçüyü arayıp alt komsumun adresini vererek tüp getirmesini istiyorum.
-bazen alt komşumun adresini vererek lahmacun söylüyorum.
-hababam sınıfı her yayınlandığında replikleri ezbere bilmeme rağmen ağzım açık sanki ilk defa izliyormuş gibi şahane bir şapşallıkla seyrediyorum ve evet her seferinde aynı esprilere gülüyorum
-hayatım boyunca hiç şans oyunu oynadım. iddaa, milli piyango dahil, hayatımı şansa bırakmam.
-levent kırcanın, olacak o kadar dahil olmak üzere hiçbir skecine bugüne kadar gülmedim. hatta izlerken canım sıkılıyor cok fena daralıyorum.
-kızların birilerine hayran olup, ona aşkım, bitanem demesine ve duvarlarına poster asmalarına acaip kıl oluyorum.
-dişim ağrımadan kolay kolay dişlerimi fırçalamıyorum forum. bi alışkanlık haline getiremedim.
-yaklaşık 4-5 senedir hiç akşam 10-11 uyumadım ve ayrıca bir o kadar süredir sabah 7'de kahvaltı yapmadım.
-çayı içecekler arasında cok seviyorum. benim rakım, demli çayımdır.

neyse forum bugunluk bu kadar yeter yoruldum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet