Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ocak 2010, 03:05   #9
NixDanger
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yahu Bu Nedir ? www.Yazchat.net

Merhaba , Arkadaşlar , [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sahibiyim , Haklı Spy Sözüne Katılıyorum .. Evet Bu Sözlerle Kendisine Sözledim , Ama O Sırada Saldırı Oluyordu Baktım Yabancı Biri Girdi IRCForumlarına Reklam Attıgımı Hatırlamıyorum .. Bir Adminim Foruma Reklam Atmış Spy Arkadaşım Bu Tür Konularla Bizi Zarara Uğratamazsın .. Beni Tanıyan Biliyor Arkadaşım Fazla Söze Gerek yok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Boş İşlerle Uğraşıpta Vaktini Yorma .. RootMaster ..

----------

HİÇ sacma degİl benn orada İrrcopluk yaptim bunlar kadar bencİl kİmse yoktur admlar aninda harcxalrlar lÜtfen bunlarin İrc sİne gİrmeyİn bunlar hep kendİ admalrini harcar ben sirf adma calmiŞim gÜya ondan her gİrİsİmde baan lzned atiliyor..... Bunlar her yerden user calan asslaki yartiklardir en ÖkÜzÜ karantİna bucali mohİkan bunlar kadar serefsİz bİrİlerİnİ gÖrmedİm burdan ayri 5 serverde gÖrev yapyorum ordanda hİÇ user calmiyorum adamlar bana habİre user getİre derler ne ymİŞ user caliyormussum kanaldan user calmak İstİyormusum kİŞİn garİbİde kanalda 6 kİŞİ var ama 62 kİŞİ gÖzÜkÜyor hepsİ bot :d user yokkİ calmaya kalkayim eyyy İrc forumlari yÖnetİmİ bu nedİr sİzce spy kullanicisina katiliyorum.... SÖzÜ benİm yÖnetİmİnİ Üslendİgİm altin vurus hack team a birakiyorum buda nedİr dİceksİnİz kÖtÜ server lari hackleyen bİr teamdir kurucusu benİm sorusu olan İnsan bukadar serefssİz olurmu dİeycek bİr konudur bu... :' tesekkÜr ederİmmmmm

Bu Adam ' Da

----------

HİÇ sacma degİl benn orada İrrcopluk yaptim bunlar kadar bencİl kİmse yoktur admlar aninda harcxalrlar lÜtfen bunlarin İrc sİne gİrmeyİn bunlar hep kendİ admalrini harcar ben sirf adma calmiŞim gÜya ondan her gİrİsİmde baan lzned atiliyor..... Bunlar her yerden user calan asslaki yartiklardir en ÖkÜzÜ karantİna bucali mohİkan bunlar kadar serefsİz bİrİlerİnİ gÖrmedİm burdan ayri 5 serverde gÖrev yapyorum ordanda hİÇ user calmiyorum adamlar bana habİre user getİre derler ne ymİŞ user caliyormussum kanaldan user calmak İstİyormusum kİŞİn garİbİde kanalda 6 kİŞİ var ama 62 kİŞİ gÖzÜkÜyor hepsİ bot :d user yokkİ calmaya kalkayim eyyy İrc forumlari yÖnetİmİ bu nedİr sİzce spy kullanicisina katiliyorum.... SÖzÜ benİm yÖnetİmİnİ Üslendİgİm altin vurus hack team a birakiyorum buda nedİr dİceksİnİz kÖtÜ server lari hackleyen bİr teamdir kurucusu benİm sorusu olan İnsan bukadar serefssİz olurmu dİeycek bİr konudur bu... :' tesekkÜr ederİmmmmm

Bu Adam ' Da Bizim Sunucumuzda IRCop ' tu Evet Doğru Söylemiş ..

Kendisine yorum yapmak istemiyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aciz Lamer İnsan ..

Yazı Şeklinden Yorum Yapmayacağım Belli Oluyor Zaten Yazı Stili ..

Adminlerden Ricam Konu Kapanırsa Memnun Olurum

İyi IF'Ler .

----------

PentagraM , Arkadaşım Yorumun İçin Öncelikle Teşekür Ederim ..

Önce RootMaster Nickini Bir Araştır Bakalım ..

Ondan Sonra Bu Yorumu Yap ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet