Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2010, 18:14   #14
uFuK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sunucu Op Scripti V1.0

WeiLSiDe Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bişiler yapmaya çalışılmış güzel bişey ancak ben farklı bişey görmedim normal bi operator script gibi Saydığın özelliklerin coğunu herhangi bi operator scriptte bulabilirsin. Bence daha farklı şeyler katmalısın FenomeNs.

Full Debug Koruma Menüsünü Bana Herhangi Bir Op Scriptinde,Yada Şuan Piyasada Bulunan Herhangi Bir Scriptte Göstertebilirmisin?

Bunun dışında GENEL ÖZELLİKLER başlığı altında belirtilen şeyler piyasada belki var olabilir ama 1 scriptte hepsi birden yoktur.

Buradaki amaç yapılamayanı yapmaktan ziyade sunucu için fonksiyonel ve korumaları güçlü bir script yapmaktır..

Sizin istekleriniz doğrultusundada geliştirilecektir.

----------

Lucifer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Script'i hangi sunucu için yaptın bilmiyorum ama benim kişisel fikirlerim..

Lucifer Nickli Üyeden Alıntı

Sunucu koruma botu var ise (Nomercy,ScanX,MerLyn) gibi..

1.) Ame/Me Koruması gereksiz. (Sunucularda +D gibi modüllerle kapatılıyor)
2.) Join/Part Koruması gereksiz.
3.) Renkli yazı (ctrl + RBU vb) gereksiz.
4.) Guest Nick Koruması gereksiz. (Koruma botu daha iyi bir şekilde yapar)
5.) Uzun Yazı Koruması gereksiz.. (Koruma botların hepsinde bu özellikle mevcut)

Screenler'den gördüğüm kadarıyla, Mynet üzerinde test yapıyorsun kabul ederlerse ne ala..

İlk baştada dediğim gibi benimkisi sadece bir öneri.. Surç-i lisan ettiysek affola.. iyi forumlar..

Firavun

Öncelikle;
sunucu teknik admini raiden'n yaptıgı mırci gördüm ben myneti taşımak biryana kendini taşıyamıyor

Daha sonra bu script başlangıçta MYNET için tasarlandı. Grup grup dolaşıp her gruba has özelliklerle geliştirip mükkemel bir script yapmaktı amacım mynet için. Teknik ekibin onayıyla ben yapımına start verdim.

Ama işte ne olduğu belirsiz adamları(Herkez için demiyorum) yönetime getirirseniz sonuç olarak yaptıgınız projeyle ortada kalıyorsunuz.

Daha sonra;
"Guest,renkli yazı,joinpart vs" gereksiz demişsin. Ben sunucudaki koruma sistemini baz alarak script yapmam. Korumaların altında KAPAT diye seçenek var gereksiz gürülürse kapatılır.

Ama iddaa ediyorum korumaları socket botla yarışacak kadar güçlü. Kapatmayacaksınız bile.

Alıntı:
İlk baştada dediğim gibi benimkisi sadece bir öneri.. Surç-i lisan ettiysek affola.. iyi forumlar..

Estağfurullah Önerilere Olumlu/Olumsuz açığım teşekkür ederim değerli görüşleriniz için.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet