Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ocak 2010, 22:27   #2
Lucifer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tor Proxy Listesi

CipriX Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Buradaki Anti TOR kodunda bazı arkadaşlarımız DLL bazında sorun yaşamıştı ve kod DLL üzerinden çalıştığı için malum olarak kodu asla kullanamadılar kodun düzenlemelerini yapıp bir kaç geliştirme ekledim

Geliştirmeler;

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kaynak: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Download: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

NOT:
Eğer * Tanıtma menüsü kitli durumda: $decode gibi bir hata alıyorsanız çözümü için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tıklayınız.

Sunucunuza girişler;
[23:21] -irc.xxx.com- *** Notice -- Client connecting on port 6667: ata (Sohbet@78.179.243.175)
Şeklinde ise TOPLU Gline atmamak için (Sadece giren IP'lere kontrol ettirmek için kod);

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:snotice:if $read($tor.isim,w,$encode($remove($gettok($10,2,64 ),$chr(41)))) { gline *@ $+ $gettok($10,2,64),$chr(41)) :TOR GİRİŞİ YASAK! } 

İşine yarayacaktır..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet