Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2010, 12:30   #3
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eğitim Nedir?

ilgili arkadaşa o kadar ısrarla ve de yine yine ısrarla rica etmeme rağmen -geriye getirilmesi hususunda- konuyla %100 alakalı olan ve one rağmen silinen mesajımın geriye getirilmemesine bağlı olarak tekrardan aynı mesajı ekliyorum.(tartışmaya neden olan [öyle diyor yetkili arkadaş] kısmını düzenleyerek.)

Alıntı:
asıl konu ile ilgili olarakta şu yorum daha güzel olacak zannımca cem yılmaz'ın da dediği gibi Eğitim şart!. insanları önce eğiteceksiniz ki öğretmesi daha kolay olsun.ama eskiden bizde hep önce öğretilmeye çalışılıyordu bir şeyler yanlış düşünmüyorsam eğer.e o zamanda ağacı yaşken eğmiyordu eğiti veya öğretici kişi sonrada eğitimi gerçekleştirmeye yani ağacı eğmeye çalışıyordu ki buda ağacın kırılmasına neden oluyordu çünkü ağaç kurumuştu ya da büyümüştü birey.o yüzden önce eğitim sonra öğretim diyorum.direk bilgi akışını sağlamaktansa çocuğa bir şeyleri öğretmektense öncelikli olarak öğrenmeye hazır hale getirmemiz lazım.ama işte bizimde eğitim-öğretim sistemimizdeki aksaklıklardan bu mümkün olamıyor bir türlü.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet