Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ocak 2010, 00:20   #13
GemLik
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

flaxchat Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bence yanlış düşünüyorsunuz bu modülü hazırlayan arkadaş bu iş için emek veriyor sonuç olarakda belli bir ücret talep etmesi gayet normal. Unrealircd için yapılan modülde tarafımızdan kodlanmadı ki bunu biz ücretsiz verelim. Kaldıki flaxchat olarak zaten fiyatlarımız ortada diğer piyasadaki applet e(lere) göre çok uygun.

Bide üstüne yaptığımız modülleri ücretsiz verelim, bunun sizin bahsettiğiniz kalite kavramı ile pek alakası yoktur.

Ayrıca flaxchat güvenlik modülü olarak mevcut kullanıcılarımızdan 25 TL , yeni applet alanlardan ise + 50 TL ücret talep edilmektedir.

Yukarıdaki fiyatlara unrealircd modül fiyatı dahil değildir.

siz bir applet cıkarıyorsunuz ve bu appleti bir modul ile güvenli hale başkası getiriyor bunu sizin kullanıcılarınz ceremesini çekmek zorunda değil benim modulu yapan arkadaşa bir sözüm yok ama modul sizin applet kodlamalarınız üzerine yapılmış ise karşılığını ücretini bizzat sizin ödemeniz gerekmekte kullanıcılardan ek ücret talep etmek işte burada kaliteyi düşürüyor benim düşünceme göre yani beni tv alıcam sizden kumandasını başkasından alıcam gibi birşey bu sizin appletle beraber sunmanız gerekirdi benim düşüncem bu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet