Konu: Akp?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ocak 2010, 18:46   #195
nO`pAniC
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Akp?

Lethe Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Google'a Atv-Sabah ihalesi yazarsan sayfalarca konu cıkıyor acip bi okursan eğer, boş boş konuşup bunlari belgele diyerek kendini rezil etmezsin.. Basitce seylerin arkasina siğinan sensin Deniz Fenerindeki paralarla gemicikler alan Doğan grubu mu? Konuyu nereye çekmeye çalışıyorsun sen? Mason dediğin Doğan grubu mu ortaya cıkardi bunu? Heşey belgeli zaten. Ha bu Deniz Feneri davasi Türkiye'de olsaydi hiç birimizin ruhu duymazdi buna eminim. Kimse kimseye tanimam diyip, sonra yanyana resimleri çıkmazdi ortaya!

Sana deniliyorki ortaya attığın iddiayı belgele, sen konuyu Deniz Feneri'ne çekiyorsun. Arkadaşa oku diyorsun da sen okudun mu ? İhale için önce 5 grup şartname alıyor. ihale ertelenince katılacak olan grup sayısı Çalık ile beraber 3'e iniyor. Ancak İhale için ön yeterlilik alan üç gruptan Nurol-Carlyle ve RTL - İpek -Sancak grupları ihaleye katılmama kararı alıyor. Uluslararası şirketleri ihaleye katılmamaları konusunda Akp mi ikna etti diyorsun ? Resmen şaka gibi.. Çamur at izi kalsın..

----------

[QUOTE=Shadow;
Iyi guzel demissinde arkadasim, yanlislarin sayisi dogrularin sayisindan kat kat fazla olursa, buna bir dur demek gerekmez mi? Bu ulkedeki tek sorun ergenekon veya meslek liselerinin katsayi engeli mi? Bana mantikli bir gerekce sun AKP'ye kostek degil destek olmam icin? Adamlar sirf goruntu kirligili oluyor diye okullardaki tabelalardan T.C yazisini kaldirmak icin yasa cikarsinlar, Anayasa'da degistirilmesi Cumhuriyet'a aykiri olan bir yasayi degistirmek icin karar anayasa mahkemesine ait degil, din ulemasina aittir desinler, sende gel de ki kostek olmayin? Olur gorursem soylerim.[/QUOTE]

Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır. Akp mükemmel demedim zaten, yanlışları var dedim. Bundan öncekilerin pisliğini temizlemeleri konusunda destek olunmalı dedim. Din ulemaları ve anayasa mahkemesi hakkında ortaya attığın iddiayı kanıtlayabilir misin ? Aksi halde postunu sil lütfen. Ha bu arada o yüce anayasa mahkemesi askere sivil yargılama yolunu kapadı. Darbe yapmak ve/veya planlamak, sivil mahkemede yargılanmayacak da nerede yargılanacak anlamış değilim. Asker askeri yargılayacak ve bundan adil bir sonuç bekleyeceğiz. Peh.. Yaşasın Cumhuriyet !

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat