Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2010, 00:57   #21
BaRoN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Camilerde Türk adı silindi

Ruhadam Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sizin için zaten "Ne Mutlu Türk'üm" ibaresi altı üstü bir cümle oraya asılan mahyada altı üstü bir pankart. Bu kadar mı ya? Niye ısrar ediyorsunuz diyorsun. Mutlu olun santim santim bu ülke topraklarından Türk ibaresini siliyorlar. Osmanlı kültüründen örnek vermişsin, Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı Devletinin mirasçısı olmakla birlikte farklı bir devlet olduğunu sanırım biliyorsundur.. Osmanlı bunu yapmadı siz niye yapıyorsunuz demek ne kadar mantıklı açıkcası merak ediyorum..

yav Ruhadam ben her konuda seni susturmaktan bıktım sen benimle polemiğe girmekten bıkmadın.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bak arkadaşım önce şunu iyi bileceksin ki ben ne demişim mahya kültürü osmanlıya ait. osmanlıda zuhur etmiş dünya ya anlayabiliyorsun dimi ne demek istediğimi? onuda geçelim 86 yıllık cumhuriyet tarihinde böyle bir şey vuku etmemişken şimdi ne oluyorda o yazılar asılıyor bunu iyi düşünmek gerek demişim.

sen bana osmanlı farklı rejimdi cumhuriyet farklı rejimdir diyorsun. kardeşim cumhuriyet rejimimizde laiklik diye bir sistem var o diyor ki din ve devlet işleri bir birinden ayrıdır. Yani bu günki rejim diyanete karışma lüksüne sahip değildir. çünkü bunu laiklik sistemi ile kendisi dile getirmiştir!.

bunu anlamak için illamda filozof olman yada amerikayı yeniden keşfetmene ne gerek var? azcık beyin jimnastiği.

hadi iyigeceler sana...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat