Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Şubat 2010, 11:10   #4
Süslü
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Köpeklere Arap Diyen Anlayıştan Geliyoruz!

Öncelikle konu icin tesekkürler Baron , vallahi ben ilkkez duyuyorum "Köpeklere arap" dediklerini veya öyle seslendiklerini.Cok ilginc cok cahilim sanirim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Neyse geleyim konuya ; Gecenki anket aklima geldi.Orda da demistim ne geliyorsa insanin basina cahillikten/cehaletten gelir.Yahu akil var mantik var onca Afrikali zenci var ve Müslüman.
Nasil bir zihniyettir ki bu , din kardesin olmayan birilerinin bu tür laflarini bakip gaza geliyorsun.Yani gecmis icin sadece demiyorum , varsa'ki halen "Köpekleri arap" diye cagiranlara onlarada gecerlidir bu lafim.
Müslümanligi kabul etmis bir insan , zaten karsindakini ne rengi ne lislani nede herhangi baska biseyi ile yargilamaz.
Ingilizlerin zamaninda yaptigi fitneliklikten baska birsey degildir..
Ha sayin basbakan bunu cok güzel aciklamis da , tabiri caiz ise niye can ciger kuzu sarmasi halen örnegin ABD ile?
Kisacasi ; az cok okumus insan neyin ne oldugunu zaten bilmekte.Osmanlinin tarihini iyice arastirsalar kimse böyle sacma sapan laftan ötürü gaz'a gelmez.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet