Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2010, 10:15   #5
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 15 Şubat gerilimi!

Nickolas Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
O kadar insafsız olmasak? Bu esnafın bana kalırsa çoğunluğu yapılan provakasyonların ardından zarar görmemek için açmadı. Dolayısıyla 15 şubat ülkenin bu bölümü için kutlama, diğer bölümü için de eyleme dönüşebileceğini göz önüne alarak orada esnaf olsam ben de açmazdım. Peki bu benim sessiz provakasyon yaptığım anlamına mı, yoksa çoluk çocuğumun rızkını ve emeklerimi tedbir altına aldığımı mı gösterir...

Youtube 'a girin ve aratın... Her eylemde doğudaki insanların dükkanlarının başlarına ne geliyor.

Bir konuya ancak bu kadar güzel bir yorum yapılabilir.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ama aslında bu yorumu herkes yapabilir öyle çok ahım şahım bir tarafı yok ama önemli olan işte bu hassasiyeti gösterebilmektir.Bazı arkadaşların içini kürt düşmanlığı o kadar bürümüşki olaylar esnasında adamın ekmek teknesi zarar görmesin diye kepenk kapatmasını nereye çekmişler.İlginç...

Ayrıca biz bu konulara prim verdiğimiz sürece gerek görsel gerek yazılı basında bu temaları işledikçe bunların propagandasını yapmış oluyoruz.Normalde Başbakan'dan pek hoşlanmam (artık) ama bu tür konularda sırf bunların propagandası olmasın diye bu haberleri yapmayın demesini kesinlikle mantıklı ve doğru karşılıyorum.Ayrıca biz buradaki halkı eğitmezsek birilerinin maşası olur.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet