Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2010, 14:08   #18
glu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Baykal’ın cehalet siyaseti

BeLinay Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Judi benim anlatmak istediğim tabii ki suçlu varsa cezasını çekmeli, Hakeden herzaman çeksin, Ama benim anlatmak istediğim sadece şu; Tabii ki doğru olanlar vardır, ama tutuklanan bütün askerlerimiz, paşalarımız, komutanlarımız suçlu değil, Bunu bu şekilde ayırt edebilmeli, Demek istediğim sadece bu.

Ve pkkdan daha kötüler diyebilen birileri çıkabiliyor, pkkdan nefret ettiğim kadar hiçbirşeyden etmiyorum, hatta tiksiniyorum. Ama birisi burada pkkdan daha kötü gibi bir cümle kurarsa işte orda "dur" derim.. pkkdan daha kötü gibi bir cümle olamaz.

Yorumunun 2. Paragraf'ına İtlahfen ; Düşün şimdi Darbeciler Nezaman'dan belli Türkiye Cumhuriyetinin Ve Osmanlının içinde. Bu konuya şöyle Yüzeysek bakacak olursak. Genc Osmandan bu yana Darbeciler içimizden (Belki daha önceside vardır bilemem) Padişahlar indiriliyor rejim değiştirilmeye calışılıyor ve En Sonunda Dünyanın En Şanlı İmparatorluklarından birini Yıkıyor Bu Darbeciler (ittihat ve terakkiciler) Ve Gelin görün ki Bugun Hortladılar. Hayır Hayır onlar bugun hortlamadılar Onlar herzaman vardılar. sadece Kendilerine zemin hazırlıyorlardı. Bugun onlara Dur denmezse yarın cok gec olacak. PKK yapay birşey. Benimde Kardeşim,Abim veya Cok tanıdıklarım Şehit oldu. Bende Onlardan (PKK'dan) nefret ediyorum. Ama PKK Sadece Psikolojik bir Kurum. ABD VE İsrail Komutasındaki bir kurum. Biliyor artık tüm ülkeler Türklerin Duygusal oldugunu ve Bizi bu şekilde Alt edeceklerini. Ergenekon ise Yıkıcıdır. Ülke için PKK'dan Daha bölücüdür. Allah'ınız severseniz Planları Okuyun Lütfen okuyun Ozaman beni daha iyi anlıyacaksınız. Bu Adamlar Ülkelerini Satarlar... İnşallah PKK'yıda Ergenekon'uda Elbirligi ile Birlik ve Beraberlik ile Ber taraf edecegiz...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat