Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2010, 20:30   #2
Raw
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Davet tcl... (Acil!!!!)

Basit bir kod yazdım ancak denemedim. Hatalar olursa başlık altında yazarsan ilgilenmeye çalışırım. İyi forumlar

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
################ # coded by Raw # ################ ##################################################### # Kullanım : # # istek kanalınızda !yardım komutu kullanıldığında # # yardim kanalınıza gelen nick bilgisi dahilinde # # !yardim NICK komutunu kullanarak kullanıcıyı # # yardım kanalınıza invite edebilirsiniz. # ##################################################### #istek kanalı yazınız set chnl(i) "#istek" #yardım kanalı yazınız set chnl(y) "#yardim" bind join - * istkkan bind pub - !yardim helpme bind pub - !yardim helpyou proc istkkan {nick host hand chan} { global chnl if {$chan == $chnl(i)} { putquick "notice $nick Hoşgeldiniz \002$nick\002 . Destek için \002!yardim\002 yazınız ." } } proc helpme {nick host hand chan} { global chnl if {$chan == $chnl(i)} { putquick "notice $nick Lütfen bir süre bekleyiniz $nick . Yardım isteğiniz görevlilerimize iletilmiştir." putquick "privmsg $chnl(y) *** \002Dikkat :\002 $nick su anda $chnl(i) odasında !yardım komutu uyguladı." } } proc helpyou {nick host hand chan text} { global chnl if {$chan == $chnl(y)} { set masum [lindex $text 0] putquick "privmsg irc invite $masum $chnl(y)" putquick "privmsg $masum Yardım almak üzere $chnl(y) kanalına davet edildiniz. Giriş için kanal adı üzerine tıklayınız." } } ### putlog "Yardım TCL yuklendi <coded by Raw>" ###

Konu Raw tarafından (05 Mart 2010 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet