Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mart 2010, 17:31   #3
Ruhadam
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Amerikalı vurdukça vuruyor

Bizim biricik müttefiğimiz Amerika'ya laf söyleme cür'etini kendinde görmemelisin Süslü...

Sn. Başbakanımızdan daha mı iyi bileceksin sen ? Türk askerinin kafasına çuval geçirildiğinde bir gazetecinin nota verecek myiz efendim sorusuna "Ne notası veriyorsunuz, müzik notası mı ?" diye cevap vermişti. Herhalde ondan daha iyi bilemezsin o böyle cevap verdiyse vardır bir bildiği... Ergenekon'un kasası olmakla itham edilen Sinan Aygün'ün Objektif programında yaptığı bir konuşmada Amerika'da 1943 senesinde çizilen harita dünya atlası diye lisede, orta ve ilköğretimde okutuluyor, bu haritada bugün pkknın bizden koparmak istediği topraklar kürdistan konuşulan dil ermenice olarak gösteriliyor. (Ehh aynı densizliği zaten Cnn'de yapmıştı.) Bak gördün mü Ergenekon terör örgütü mensubu bir kişi kalkıp ülkemizin çıkarlarını riske atacak milliyetçi bir söylemde bulunuyor. Tıkın içeri!!! Yanlış hatırlamıyorsam sümen altı edilmiş birde gemimiz vardı batan. Sınır topraklarımızdan içeri düşen birde bomba. Dönemin Genel Kurmay 2. Başkanını üst aramasına tabi tutmaya kalkıp diplomatik ahlaksızlığıda bunlar yapmıştı. Ve bizden birşey istemeden önce Ermeni Soykırımını adalet kılıcı olarak önce boynumuza yaklaştıran daha sonra isteklerini yerine getirmemiz halinde kılıcı bir süreliğine kenarıya bırakan bir devletten bahsediyoruz. Bunların hepsini bizim başbakanımız biliyor tabi ki hemde daha fazlasını biliyor.. O birşey demiyorsa bunları bilip sana bana noluyor kalkıp koccamaaaan müttefiğimiz biricik dostumuz amerika'ya dil uzatacağız. Biz o kadar hadsiz miyiz ? İşin şaka kısmı bir yana, Bunları yapan müttefiğimiz amerika'ya gerçekten had bildirmek gerekiyor ancak bunu yapacak amerika'dan icazet almadan başa geçmiş bir başbakanımız ve hükümetimiz olmak zorunda. Ben söylüyorum açıkcası hiçte çekinmem. Bunları yapan bir ülke ile hala neyin müttefikliğini yapıyor, Türk Milletinin onur ve şerefi herşeyden üstündür. Bunların yapılmasına ses çıkarmayan bir hükümet şereften ve onurdan nasibini almamakla birlikte, bir milletinde şeref ve onurunu ayaklar altına alınmasına teşvik ediyor. yazılacak daha çok fazla şey var ya neyse..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet