Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2010, 21:37   #5
Lucifer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: .badekle nick

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:#KANAL: { if $1 == !block { if $nick isop $chan { if $2 == $null { msg $chan nick belirtmediniz! } else { if $3 == $null { spamfilter add cNap block - - Sunucu_Kurallarına_uyunuz! $2 msg $chan $2 Mask'ı, "Sunucu_Kurallarına_Uyunuz!" sebebiyle  $nick  tarafından block atılmıştır. } else { spamfilter add cNap block - - $3- $2 msg $chan $2 Mask'ı " $+ $3- $+ " sebebiyle  $nick  tarafından block atılmıştır. } } } else { msg $chan Bu komutu kullanabilmeniz için $chan kanalında Op(@) olmanız gerekmektedir.! } } }

Spamfilter (Block) için bu işini görür sanırım,

Kahve rengi ile renklendirdiğim yere (#KANAL) kendi yönetim odanı veya çalışmasını istediğin odanın ismini yazdığında, kod işlem'e başlayacaktır..

"!block Kelime" Yaptığınızda "Sunucu_Kurallarına_uyunuz!" sebebiyle spam alacaktır.

"!block Kelime Sebep" Yaptığınızda Belirlediğiniz kelimeyi, belirlediğiniz sebep ile blocklayacaktır. Daha değişik işlemler için, block yazan yeri action'a göre değiştirebilirsiniz. Test etmedim, bir sorun olursa başlık altında belirttiğinizde yardımcı olunacaktır. İyi forumlar..

Konu Lucifer tarafından (14 Mart 2010 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat