Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mart 2010, 20:47   #3
nO`pAniC
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: TRT de yandaşlık gömleğini giydi..

TRT, Çetin Doğan'ın ıslak imzalı belgesini de ilk yayınlayan kuruluş idi. O belge de Genelkurmay tarafından yalanlandı, TRT yandaşlıkla itham edildi. Daha sonra ıslak imzanın adli tıp tarafından gerçek olduğu açıklanınca Genelkurmay bin dereden su getirerek, belgede parmak izi araştırması yapılsın dedi. Onlarca kişinin elinden geçen belgede parmak izi!! Demek istediğim kuruluş habercilik yapıyor. Ya bu bombalar da ihbardaki gibi gerçek olsaydı ? Haber bir ihbar üzerine yapılan operasyon. TRT de olduğu gibi veriyor. Kaldıki birçok gazete ve TV kanalı da aynı haberi verdi.

Burada amaç bağcıyı dövmek. Birilerinin kovanına çomak sokuldu, birilerinin alıştığı düzen bozuldu. E napacaklar ? Tabiki vurun abalıya. Yok efendim bakın kimler kimler gelmiş/atanmış buraya. Soruyorum daha öncekiler kimin yandaşı idi ? Bu böyle gelmiş böyle gider. Her iktidar kendi yandaşlarını bir takım yerlere getirir. CHP de bunu yaptı AKP de yapıyor. Bu demek değildir ki iftira niteliğinde, yıpratıcı haberler yapılmakta. Tekrar ediyorum, bir ihbar üzerine operasyon yapılmış ve TRT de habercilik anlayışından bunu ekrana taşımış. Altında buzağı aramayın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet