Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mart 2010, 21:51   #3
komunist
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Anne, Anne, Anne (2 dakika ayırmanızı öneririm)

"Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe, kanser hastasıydı. Ünlü sporcuya, dünyanın her köşesindeki hayranlarından mektup yağıyordu. Bunlardan biri ise şöyle soruyordu: "Neden ALLAH böylesine kötü bir hastalık için seni seçti?"

Arthur Ashe bu hayranına, şu cevabı verdi:

"Tüm dünyada; 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir,

500 bin çocuk profesyonel tenisi öğrenir, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50si Wimbledon'a kadar gelir, 4ü yarı finale, 2si finale kalır.

Elimde şampiyonluk kupasını tutarken ALLAH'a "Neden ben?" diye hiç sormadım. Ve bugün acı çekerken, ALLAH'a "Niye ben?" mi demeliyim? ..

Bu mektupda yazilanlar dogruysa eger.. ajitasyon amacli yazilmamissa.. Cocuk Annesinin sagliginda dua etmismi annesine ? kotuluklerden hastaliklardan koru diye ? Yada Annesine cezalar verecegine , bir gun bu dunyada olmayacak diyip sarilmismi simsiki ?

ALLAH kimseye gostermesin bole kotu hastaliklari, hikaye gercekse de ALLAH acil sifalar versin.. Lakin unutmayalim sifa da ALLAH ' dan musibet de ALLAH'dan kisaca Hersey ALLAH(c.c) den ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet