Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2010, 20:58   #14
Noyan
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: BDP'den "Türk" ismi silinsin teklifi

Yani Türkiye'liyim demek bütün sorunları çözecek öyle mi? Kim kandırıyor, kim aklınızı yıkıyor sizin böyle ya? Yada büyük birşey söylemiş olmak için mi yazıyorsunuz bunları anlamıyorum ki?

Zihni açılımdan filan bahsediyorsun ama hiç kendini görüyor musun? Hep senin dediğin doğru yani değil mi? Akıl mantık almıyor dediklerini bir kere. Kürtleri bölücülük yoluna sürükleyen nedenler nelerdir? Önce onları bir düşün. Sonra Türkiye'liyim mesajları ver. Bu saatten sonra onlar Türkiye'liyim der mi? Türk olan bir insana Türk'üm değil de Türkiyeliyim dedirtebilir misin? Ne alaka?

Yahu benim kökenim safkan Türklerden gelmekte. Ahıska Türküyüm ben. Neden asli köken ismimi söylemeyeyim? Aklımı peynir ekmekle mi yedim? Bunun neresi ayrımcılık? Beğenmeyen çeksin gitsin kardeşim.

Bu topraklar altında yaşayan her kökenden millet bu bayrağı, bu dili ve kanunları kabul edecektir. Bunun lamı cimi yok arkadaşım. Bunların hepsi adım adım bölücülüğe götürücü istekler anlamıyor musunuz?

Vazgeçin artık bu sahte objektiflik görünümünden. Özünüze dönün özünüze. Sıktı iyice bu saçma muhabbetler artık.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat