Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mart 2010, 01:26   #7
Ruhadam
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Chp'den ''Paso'' Zulmü !

Başörtü sorunu bu ülkede Necmettin Erbakan'ın "imam hatipler bizim arka bahçemizdir" sözünden sonra başladı. Geçmişimde o dönemlerde bizim yanımıza bir akrabamız tarafından yerleştirilen bir ablamız vardı. İstanbul Üniversitesinin bir kampüsü konumundaydı Sakarya Üniversite'si. Bu ablam okula türbanıyla gayet rahat bir şekilde girip çıkardı ta ki Erbakan Hoca'nın bu sözünden sonra o ablam son 1 yıl bu sıkıntıyı çekmez zorunda bırakıldı. Hangi akla hizmet böyle bir laf etti anlamıyorum yada hangi amaçla bunu söyledi ve yıllardır aşılamayan bir krizin altına imza attı bunların hiç birini bilemiyorum. Bildiğim tek şey var. İrtica-i faaliyetler yapanlar hariç herkesin eğitim öğretim hakkını alması gerektiği inancındayım. Bu ülkenin rejimini, toprak bütünlüğünü bozacak bir tavrı hangi amaçla hangi isimle yaparlarsa yapsınlar benden her daim red alacaklardır. Tabi 3-5 tane irtica planı yapan insan için bütün bir nesli katletmekte ne kadar mantıklı buda tartışılır. Allah insanlarımın doğru yolu hak yolu bulmalarını inşallah sağlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat