Konu: #spam istek
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2010, 22:11   #4
BehroozWolf
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: #spam istek

xL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaşlar Çok araştırdım ama bulamadım yada yanlış araştırıyorum bilgisi olan varSa yardım edebilirSe sevinirim

iStediqim olay şu kanalda veya özelde irc
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
küfür +@hotmail reklamı yapıldıqında otomatik #spam kanalına çekilsin + shun atılsın

eminimki yardım edecek ustadlar vardır ve bu egerki yapılırSa bir nevi saldırılarıda onlemiş oluruz şimdiden tşk ederim

servisler :ircservices-5.0.59

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
pico Unreal3.2/src/modules/m_tkl.c

dosyası içerisinde ki

sendto_snomask(SNO_TKL, "Temporary shun added at user %s (%s@%s) [%s]", sptr->name, sptr->user ? sptr->user->username : "unknown", sptr->user ? sptr->user->realhost : GetIP(sptr), reason);

satırları altına

//BehroozWolf char *join[3], kanal[512]; char *kanalismi = "#spam"; strlcpy(kanal, kanalismi, sizeof(kanal)); join[0] = sptr->name; join[1] = kanal; join[2] = NULL; do_cmd(sptr, sptr, "JOIN", 2, join); sendto_one(sptr, ":%s NOTICE %s :Reklam ya da benzeri eylemlerde bulundugunuz icin konusmaniz yasaklanmistir(tempshun).", me.name, sptr->name); //BehroozWolf

hangi kelimelerde yukarıda işlemi yapacağını belirlemek için ise;

/spamfilter add cp tempshun - - deneme

Her kim kanal veya özelde 'deneme' yazarsa spam kanalına alınıp yukarıda ileti gönderilecektir. Sanırım böyle bir şey istiyorsunuz.(Kodlar Unreal3.2.6 sürümünde denenmiştir. Unreal3.2.3 sürümü için değişiklik yapilacak dosya s_kline.c dosyasıdır.)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet