Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2010, 11:56   #9
BeSToNe
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İF ' yi Soyarken Yakalandılar!

Lªdy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresimizde bulunan para kasasını soymak üzere bir bilgisayar üzerinden adresimize girmeye çalışan Coder A.B.B.(30),KartaL B.C.C.(31) ve ASİMAVİ C.D.D.(32) isimli şahıslar bilgisayar anti hırsız korumamız MoHiKaN sayesinde suç üstü yakalandılar.

Olay dün akşam saat 21:00 sularında gerçekleşti.Coder A.B.B.(30),KartaL B.C.C.(31) ve ASİMAVİ C.D.D.(32) isimli şahıslar bilgisayar üzerinden para kasasını almaya çalışırken anti hırsız korumamız "Len birileri içeri girmeye çalışeyo galiba bip bip" dedi ve olaya anında müdahele etti.

Hazırlıklı gelen şahıslar suç aletleriyle birlikte suç üstü yakalandılar.Coder A.B.B. verdiği ifadesinde "Önceden bir yokladım baktım tek başıma ve aletsiz bu işi yapamayacağım.KartaL'i ve ASİMAVİ 'ı da ayarladım ve İF 'nin kasasını ancak güzel bir anahtar seti açar dedilk hemen bir set temin edip bu işe giriştik.Pişmanım "dedi. Şahıslar ömürlerini çürütmeleri için tutuklu yargılanmak üzere Canevi Cezaevine gönderildiler.Suç aletleri ise açık attırma da satılmak üzere bit pazarına gönderildi.

Hayal Gücün Çok Geniş :P

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet