Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Nisan 2010, 18:09   #27
Foekie_t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

Merhaba Umut,

Kisa ve oz olursam, flaxchat veya eschat, kullanicilarina bir sekilde yol gostermesi lazimdi, bur bir kullanicida olan bir sorun degildi. Parayla satilan birsey veriyorlar cunki... ona gore de service vermeleri lazim. fiyat dusuk diye. service ve bakim az mi olmasi lazim ? Bence degil... O sekilde bakilmaz bence duruma
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ornek ben Flaxchat olsam, sana 500 dollar ( attim bir rakam ) verirdim ve suan her kullanicisina bedava sunardim ! Cunki benim sattigim flaxchat, iyi birsey oldugunu ispat etmek icin... ben kotu birsey satmam, vede sorun varsada, direk yardimci olurum..

Sunu da sana hatirlatmak isterim... 1 kisi degil, 2 kisi degil... 90% kullanicilardan sikayet etti bu olaydan, cunki lamerler sifreli giris edip, flood/kufur ediyorlardi... Birde alay etmeleri vardi yaa..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sukur, geri kalan korumalarimiz az iyide, yoksa birde onlarla bas cikmasi vardi

Yani, Ben bedava verirdim... ve burdaki tepkileri okuduktan sonra, sende biraz anlaman lazim, flaxchat kullanici tarafindan bakmasi lazim, senin baktigin taraftan degil
.

Saygilarimla,

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet