Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Nisan 2010, 21:55   #28
umutttt
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

@Foekie_t,

Ortada verilen hizmetin herhangi eksik bir yönü yok. Ürün size olması gerektiği gibi geliyor. Zaten üç kuruşa aldığınız şeyler bunlar. Daha da önemlisi açık kaynaklı bir yazılım üzerinde kullanıyorsunuz. Sizin ilk önceliğiniz kendinize özgün bir sistem yaratmak. Servisleri düzenlemek yerine bu konu üzerine yoğunlaşacak yöneticiler almanız gerek. Kısacası benim aklımda olan yönetim anlayışında böyle bir şey yok. Her şeyi 3. kişilerden tahmin ederseniz bu şekilde karşılaştığınız engelleri ancak ve ancak yine onların yardımları sayesinde aşarsınız ki bu yardım erken mi gelir geç mi orasını siz daha iyi biliyorsunuz. Kısacası sizinde aklınız ve -görünen o ki- zamanınız var. Bu tür iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını başkasına bırakırsınız böyle talepleriniz olur işte. Dediğim gibi her hizmetin bir fiyatı ve bu fiyat doğrultusunda da bir limiti var. Flaxchat'in benden modülün haklarını alma konusuna bir şey diyemem. Zira bu işten ne kadar kazanıyorlar ki böyle bir ücret ödeyip devam ederler kendilerine sormak lazım. Zaten modül ile birlikte ücreti 150 - 200 lira dolaylarında oluyor ki esChat'in yarısı bile değil. Kendi ekibiniz dışındaki insanlara dayanıyorsanız göze alınması gereken bir şey diye düşünüyorum ^^

(sürç-i lisan ettiysem affola)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet