Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2010, 02:18   #29
Foekie_t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

Merhaba Umut,

Sen kendince dogru san, istersen 100 tane sebeb belirle kendin icin... ama karsindaki 100 kisi dogru degilsiniz diyorsa, ozaman kendine bakma vede dusunme zamani gelmistir bence. Seninde zamanin olduguna gore, bi dusun, bu insanlar neden isyan ediyor, hadi 1 kisi olsa, mizmiz dersin, hadi 2 kisi olsa sjans dersin, hadi 3 kisi kotu sjans... ama 100'lerce kisi isyan ediyor bu duruma.

Fiyat 1 dollar da olsa, service/bakim verilmesi lazim... birsey satiyorsan arkasindada durmasini bileceksin, okadar basittir. Yok acik yazilim, yok baska systemin yari parasi... alla alla, iyi fiyatin yarisi diye arabanin sileceklerini verme.. sonra musteriye deki, eee BMW kadar degil ya
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
.

Kesinlikle katilmiyorum bu dusuncenize.. musteri tarafindan bakilmasi lazim, bu her normal yerde boyledir... ama herkez dusuncesinde ozgurdur. Ama sunu derimki, dogru yapilcak bu degildir.. Ben istersem alirim bunu, ama princip olarak dogru gormedigim icin, almam..

Birde senin bilmedigin bir nokta daha var
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bizlere soz verildi ( en azindan bana verildi ), upgrade den sonra bu sifre kirma olayi durcak diye, yani cozumle geleceklerini.. .

Saygilarimla,

p.s. bu sozlerim tabiki eschat e de gecerli.. onlar saten ne emaile nede baska birseye cvp veriyorlar, cunki biliyorlar sorun oldugunu. Sunu derimki, elimde baska koruma olmasaydi vede baska dava olmasaydi, mahkeme acardim kesin...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet