Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2010, 18:20   #31
Foekie_t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

Merhaba Umut,

"Hazıra alıştıkları için elbette. Bu kadar basit." Cok komik, ozur ama.. hazira mi alismisik ? Efendim, okadar bilsek niye eschat / flaxchat alalim ? Gider kendim yaparim.. alla alaa. Ben nerden bakiyorum, sen nerden... Insallah buyuk sirkette calismasssiniz, bu bakis yanlis oldugunu size iyi ogretirler yoksa
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
. ozaman size okadar musteri sikayetcise ( kolay yolu secmek degil ), verilenden sikayetcise, ozaman sen ( eschat / flaxchat ) satici olarak buna bir sekilde cozum bulmalisin veya vermelisin.

Sana en yakin ornek verim:

TOYOTA: arabalarinda sorun cikti, bazi markalari geri garaga/bakima aldi vede buyuk cezalar alcak ilerki zamanda. Simdi Toyota arabasini satarken, benim frenlerim 100% calisiyor mi dedi, yoksa normal olan birsey midir bu ?

ESCHAT/FLAXCHAT: Simdi bize, musteri olarak sifreli giris var deniliryorsa, biz musteri olarak bu guvenillir bir sekilde calistigini dusunuruz. Nerden bilcez musteri olarak, her manyak giris edebilecegini, vede bizim webgiris sifrelerini okyabilecegini vede saldiri edebilcegini ??

Bu ornek galiba en net ve acik sekilde anlatiyordur... Soyle dusun, mahkemeye gitse bu durum, ne derler ? Istedigin avukata sor... ben cunki coktan sordum... Bunun cevapini biliyorsan, ozaman iste musteri tarafindan bakmasini bilirsin.

Simdi anliyorum neden sirketlerde, customer service var, ict adamlarina biraksan, senin gibi cvp verirler, oylecede musteri kalmaz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
. Nerdeyse musteriye tembelsin diyorsun... ahahaha
.

Saygilarimla,

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet