Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2010, 20:13   #33
Foekie_t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

Merhaba Umut,

Oncelikle Umut, tebr guzel birsey yapmana, burdaki yazdiklarim aslinda sana degildir, insallah anlamisindir.. sen suan eschat/flaxchat icin konusiyorsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ve sana garanti verebilirimki, bu olanlar dogru degildir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
. Avukata sor dedim sana... bakalim sana ne cvp vercek. Sen teknik acisindan bakiyorsun... musteriye bilseydin diyemezsin, bildirceksin musterine

"Yazdıklarınızı tekrar okuyun lütfen. İşi bilen biri en azından bu konularda ortalamanın üstünde bilgisi olan biri her iki applette de herhangi bir sorunun olmadığını, yapılan çalışmanın ek bir çalışma olduğunu anlayabilir. Önceleri applette herhangi bir problem yok ama bu çalışma neden ücretsiz değil doğrultusundaydınız. Şimdi ise her iki applette sorunlu ve düzeltilsin diyorsunuz."
* Sorun yok diyorsun, biz var diyoruz... sifreli girisinde acik var... Baskalari cunki goriyor, ve saldiri ediyor, demek iyi yapilmamis bir bolum demek.

"güvenlik sağlamalarını istemek çok saçma"
* Sana evet, ama bize degil.. biz musteriyiz, biz service bekliyoruz. Ornek olsun, ben yeni almistim flaxchatti, yeni versionda sorun cozulcek dediler bana... ayni eschat gibi. Loglari da elimde !!!!!

"Belki bana düşmez ama bir sunucunun güvenliğini bile sağlayamayacaksanız o sunucuyu açıp hem insanlara rahatsızlık vermek hem de kendinize strese sokmak neden?"
* Alla alla, yukarsini okumadin galiba, koruyabildigim icin sesimi cikarmiyorum, yoksa coktan avukat tutip, tum parami geri almistim !! Ve yenden diyorum, istedigin avukata sor, buraya okut, kim haklimis ozaman anlarsin.

"Bu programları satın alan kişilerden de belirli bir windows bilgisi bekliyorduk. Windows bilmeyen insana programın eğitimini versek ne olacak ki?"
* Senin burda dedigin galiba, TOYOTA dan araba alan, araba surmesini bilcek gibisine geldi..
)))))))

"demişsiniz ya... Araştırmanız gerek. Bir ürün alıyorsanız araştırın."
* Evet, arastirdik... sorun yoktu basta.. sonra cikti sorunlar, sorunlar hal edilcek diye cvp aldik
.

Sana bir ornek verim.. eschat icin senelik yenileme parasi odedik, yeni version cikinca, bu para ne icin sence ? 1 sene daha upgrade ve yenileme almak icin..
flaxchat'i aldigin zaman, 1 sene gecmedise, sana upgrade vermesi lazimdir. Birde sunu diyem, bu sifre sorunu soyledik vede cozume bakacaklardi... baksinlar ozaman. Bana her ikiside bir sekilde yeni versionda, sorun cozulcek diye yazi yazdilar !!

"Bu arada lütfen anlaşılır bir biçimde dil bilgisi kurallarına uyarak mesaj yazın."
* Begenmediniz icin, cok uzuldum.. ama anlaki, boyle bir konu icin, fazla cumle hatalarina bakmiyorum, ne varsa onu yaziyorum, bir kac defa oku, anlarsin

Saygilarimla,

* Aslinda, yeni versionda sorun cozulcek yazmalari... bu tum konudaki yazilara yeterlidir.
.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet