Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2010, 21:13   #35
Foekie_t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

Merhaba Umut,

ahahaa.. iste yanlis bilgi, Ustune yeni version cikti
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Vede kendileri soyledi, sorunu hal etceklerini ama edemediler... bundan daha otesi yoktur bence
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
. Kendileri yoklar... bosa konusiyorum.

Saygilarimla,

p.s. ben buraya kac defa yazdim, bir sekilde sikayet ettik, yeni surumde duzeltilcek diye sozler yazildi diye... BU neden yetmedi, anlamiyorum.. :P

bi p.s. daha...

"Son olarak, kendinize nasıl yakıştırıyorsanız öyle yazın ^_* "

euhm euhm...
Turkcem git olabilir beyefendi, saten iyi de demiyorum.. Istersen English e gecelim ?
Sen once musteri dusuncesi nedir, onu ogren.. sonra bana musteri hakkinda yazmayi dene... Bende sana nasil cod yazilcak diye yazilar yazmiyorum demi .. ??
Benim sabah aksamim musterilerle geciyor.. High tech'den en basit plastic ayakabilara..
Musteri kral'dir, unutma... Ve yenden diyorum, burda sen degilsin yazacak olan kisi..

Pai

Konu Foekie_t tarafından (07 Nisan 2010 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet