Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Nisan 2010, 16:26   #49
uMut
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchat irc giriş güvenlik modülü

konuya dahil olduğum için üzgünüm. Ama yazmak icap etti.

umut ( srcmaster ) ile tanışırım. şimdi yazacaklarım srcmaster hakkında bildiklerimi sana anlatmak isterim [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .

1 - umut ( srcmaster ) yanlış bilmiyorsam UnrealIRCd nin bir ara coder takımı arasında idi.

2 - umut ( srcmaster ) bir ara yanlış yazıyor olabilirim umut düzeltsin quake.net te idi sanırsam oranın SSH sorumlularındandı. ( çok eski sanırsam )

3 - umut ( srcmaster ) şu günümüz Türkiye sinde üniversite okuyan ve yaptığı module ya da vb. şeyleri emeğinin karşılığını almak isteyip bunları para karşılığında veren Türkiye mizde 10 parmağımızı açsak saysak içinden srcmaster ı kesinlikle gösteririz. Srcmaster alanında en iyilerinden biridir. Yaptığı şeyleri de para karşılığında vermesi tamamen umut ( srcmaster ) un insiyatifindedir.

4 - şu Cyrpthon un sitesine bir gir de bir göz at [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Emin ol onların 10/1 ini sen yapsan sende para ile satarsın.

5 - Umut ( srcmaster ) ın para karşılığında module satmasına ya da vermesine laf söyleyebiliyorsun da git bakalım Syzop un sitesine gör bakalım adam modullerini kaça satıyor. Hiç baktın mı ?

6 - Adam demiş ki " Ben flaxchat in güvenliğini arttırmak için şöyle bir module yazdım ama bunu şu fiyattan satıyorum ve kurulumunu da ben yapacağım " demiş. Flaxchat kullanmak isteyen flaxchat e parasını verir üstüne srcmaster ın module ünü de kullanmak isteyen srcmaster a ulaşır ondan da module unu ister.

7 - Emin ol srcmaster ın ingilizce si senden daha iyidir. Geçmişini bilmiyorsun [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

8 - Emeğe saygı göster ki ileride sende belki böyle geliştirmeler yaparsan sanada saygı gösterilsin. Unutma Internet te her yazdığın yorum hayatının sonuna kadar silinmez.

iyi forumlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet