Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Nisan 2010, 16:52   #1
Ay
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Forumdan Ayrılıyorum:(

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben gidiyorum Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Admin: Forumumdan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Muhalif:
Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar Direnişlerime rağmen forumu adam edemedim. Beni anlamadınız ya ben ona yanıyorum. Admin ve modlarıda şiddetle kınıyorum

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum.

Duygusal:
ben bennn . daha fazla konuşamayacağım hüngürr hüngür

Muhalif doğacı:
Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum Kın kın kın

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, Akmerkez beni bekler Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım

Yeni üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Depresyona giren:
Biraz kafamı dinlemem lazım. Sosyal hayatım kalmadı

Dolmuş şoförü:
Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri

Ezik:
Kimse bana ait bir karikatür bile yapmadı. Yerim böyle forumu. Hadi ben gider

süper Mod:Forumdan ayrılıyorum. Artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım. Deli gibi uploadlar yaptım. Sizde çok yorum yazdınız. Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum. Harakiri yapıcam. Hadi by ahhhhhhhhhhhhh.

Hepsine verilen cevaplar:

Çok iyi birisiydin. İnşallah en kısa sürede aramıza dönersin.

* * * * * * *

Benden kurtuluyorsunuz sandınız Değil mi?
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet