Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2010, 14:09   #11
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sabahat Meclis’i karıştırdı

Luis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Dostum, aramızda müthiş zıt bir elektrik var şuan. Öyle ki boğaz boğaza gelebiliriz sırf; benim savunduğum düşünceleri anlamak yerine, cümleleri yanlış anlayarak. Çünkü nasıl anlamak istediğinle ilgili bir durum var.

Bana Pkk'lıların düşüncelerini kabul ettiremez kimse buna zorunlu değilim, sen saygı duyarsın, saygı duymak ayrıdır. Ben ise saygımı bile vermem. Düşünceleri eleştiririm, istediğim cümleyide kurarım, çünkü bunlar benim düşüncemdir, kabul etmek zorunda değilsinizdir, saygı duymayı becerebilip, laubalilik yapmamalısınız. Gülmeyi özlemişsiniz sanırım buyrun.

Ahahahahahahahahahahahahah... Tellak işini iyi bilmiyor bence Luis
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hala yanlış anlıyorsun.. Dur tercüme edeyim sana; çünkü çok kızgın olduğun için kurduğum cümleleri yanlış anlıyorsun.
Ben sana diyorum ki M. Ali Şahin'in dediği cümleyi herkes kabul etmek zorundadır diyorum. Sebahat mıdır ne haltsa onun düşüncelerini kabul etmek zorundadır herkes diye bir şey demiyorum. Var mı öyle bir kurulum cümlelerimin bir tanesinde. Bakıyorumm... ımmm.. bakıyorummm.. Ihh'hııı yoookk... Ben diyorum Antartika sen diyorsun Cebelitarık
) Du yu andır sitend mii Luuiiss?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet