Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2010, 14:18   #13
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sabahat Meclis’i karıştırdı

Ruhadam Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ne ayakta alkışlanması abi o koltukta oturan herkesin söylemek zorunda olduğu bir söz bu. Şahsen ayakta alkışlamamızı gerektirecek bir şey söylediğini düşünmüyorum.

Eğer birşey yapılacaksa ve o yapılan şey zorundalılıktan ibaretse bırak hiç yapılmasın ;-) Tamamen o anki duygularının doğal bir yansıması olarak o laf söylenmiştir. M. Ali ŞAhin tarafından. Her kim olsa aynı davranışı yapardı. Çünkü o kürsüde o esnada PKK'nın propagandası yapılmaktaydı.

----------

Luis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Cümlelerinde özne'ye yer vermelisin öyleyse, bundan böyle.
Tamam mı? Bağırma bana.

Kıvırıyorsun zannımca
Sen ne zaman bu forumda benim PKK savunusu veyahutta onların lehine bir cümle kurduğumu gördün ki de cümlelerinde özne kullanmalısın diyorsun
) Yazdığım bütün iletilerde gayet açık ve net kimin düşüncesini 70 Milyonun kabul etmesi gerektiği. Hepsinde de üstüne basa basa (özne belirtmemiş olsamda) belirttim zati. Örnek:
Alıntı:
Konuyu lütfen iktidar odaklı bir hale getirme Luis. Benim tek dikkat çekmek istediğim konu o TBMM Başkanlığı koltuğunda oturan her kim olursa olsun o cümleyi kurduktan sonra onu ayakta alkışlamamdır.

Sen TBMM Başkanlığı koltuğunda oturan kişinin Sebahat Tuncel'in mi oturduğunu zannediyordun yoksa ;-)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet