Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mayıs 2010, 04:31   #65
flaxchat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: FlaxChat Almayı düşünenlere (UYARI)

ARCITEC Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bende ALDIM ve P I S M A N I M..
Sürekli Kanal Otomatik olarak temizleniyor.
yazilar kendiliginden Siliniyor.
Userler sürekli sikayet ediyorlar yazilari kim sildi diye.
ve herkeste ayni anda silinmiyor. Her userde 3 yada 5 yada 10 dakikada bir tüm yazilar siliniyor.
MIRC den girenler de bu hata olmuyor ama webden girenlerde oluyor.
Benim gibi yaklasik 10 flaxchat olan sitelerinde yöneticilerle userlerle Konustum. Kimse memnun deyiL. herkesde bu hata mevcut.
ESCHAT yada flaxchat cilerle akrabaligim ortakligim tanidigim ettigim yok,
ESCHAT alin , sonra ben gibi Pisman olmayin...

Merhabalar,

Bu sorun / hata olarak gördüğünüz şey bizim tarafımızdan özellik olarak yapılmıştır; sebebi ise javada buffer (ön bellek) belli bir oranı aştıkdan sonra hata ve yavaşlamalar meydana gelmektedir. Bizde belli kanala veya özele ait bufferın dolmasına yakın o kanal veya özele ait yazıları otomatik sildiriyoruz flaxchate.Dikkatinizi çekmek istiyorum bütün pencerelerin değil sadece belli pencerelerin. Mirc bile programın performansının düşmemesi için belli satırdan sonra eskileri silerek devam ediyor.
Bu sorun tüm javalarda vardır belli buffer oranı aşıldımı problem yapar.

eschat kullanan büyük bir serverda yazışmaları serbest olan bir kaç kanala girin ve bir kaç saat bekleyin bakalım ne olacak ?

Eğer siz bu özellikten memnun değilseniz info[@]flaxchat.com adresine domain adınızla birlikte derdinizi anlatan bir email yazın bu özelliği kapatıp verelim , pişman oldum yandım anam diye bağrınmanıza gerek yok.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Herkesi memnun edemeyiz ama biz yaptığımız işin arkasındayız.

Msnde bir süredir online olmuyoruz doğrudur , sebebi hem işlerimiz hemde bünyemiz kaldırmadığıdır. Msn desteği vermek öyle 2 kişinin yapabileceği birşey değil konuşmaktan iş yapamıyoruz. Fakat msn notunda , sitemizde ve hoşgeldiniz mailinde vurguladığımız gibi bize info @ flaxchat.com email adresi üzerinden sürekli ulaşabilir , güncellemelerinizi email aracılığı ile talep edebilir ve destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Konu flaxchat tarafından (02 Mayıs 2010 Saat 04:50 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet