Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Mayıs 2010, 20:17   #1
Luis
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İnsan olan düğününde kafa sallar mı?

Sevgili uzun saçlı, sakallı, paso siyah giyinen ve elektro gitar falan çalan death metal tutkunu arkadaşlarım, soruyorum size; MANYAK MISINIZ LAN?

17 yaşındayken hepimiz şey yaptık bi ara ama yeter lan bitti o dönem. Çeki düzen verin olum kendinize.

Gidin bi meslek erbabı olun. Bi mesainiz olsun, para pul kazanın. 20-25 yaşlarında adamlarsınız hala milletten sigara otlanıyosunuz, yakışıyo mu? Arkadaşlarınızın arasında cebinizden çıkarıp yaksanız, içseniz kendi sigaralarınızı da arkadaşlarınıza mahçup olmasanız ya ??! Ama yok "Hep itlik peşinde koşayım, hep sağa sola kafa savurayım. Pogo yapayım, bel kırayım." Böyle hayat geçer mi olum, daha ne kadar savuracaksınız kafalarınızı??

Haydi hepsi bi yana; o üzerlerinizeki tişörtler en son ne zaman yıkandı?? Haydi tişörtleri de bırak en son ne zaman yıkadınız apış aralarınızı, koltuk altlarınızı??? Kokuyosunuz olum. Allah belamı versin eşşek cesedi gibi kokuyosunuz. Girin bi duş alın. Elinizin altında internet var, öğrenin abdest almasını bi abdest alın. Allahın bi günü cünup geçirmeyin, işiniz gücünüz yolunda gitsin. Fena mı lan??

Gidin analarınızın, babanızın elini öpün, gönlünü alın. "Anacım gençlikti, cahillikti deyin." Su serpin kadıncağızın bağrına. Harap ediyor kendini sizin yüzünüzden. Sinirden sitresten siyatik oldu kadın, haberiniz var mı? Sizin suçunuz!!! İçine atıyor, kan kusuyor kızılcık şerbeti diyor. Neden?? Evladım üzülmesin diye!!

Hayır, anlamıyorum bu isyan kime? At arabasında satılan kavun, karpuzu yemiyor musunuz? Yağı, şekeri Bim'den almıyor musunuz olum, söyleyin? Kemal Sunal filmi görünce "Aaa Şaban çıktı" demiyor musunuz??? O zaman daha ne skime death metal, kıl metal peşindesiniz güzel kardeşlerim. Nedir sizin istediğiniz??

Bırakın olum bu ayakları. Eli yüzü düzgün, dini bütün, hanım bi kız bulun. Kanına da girmeyin kızcağızın, basın nikahı. Çoluk, çocuk sahibi olun. İşinizin, gücünüzün, hanenizin bereketi artar. Sevaptır böyle şeyler.

Neymiş death metal. Bi Nejat Alp'in, bi Nuri Sesigüzel'in yahut halk müziğinin incisi bi Seher Dilovan'ın yerini tutar mı? Onu deyin bana.

Ya da onu da demeyin. Şunu söyleyin; İnsan düğününde kafa sallar mı lan?? Utanmadan sıkılmadan, sülalesinin karşısında, o damatlıkla insan olan kafa sallar mı?? Konuşun, susmayın lan !!

alıntı serbest yazı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat