Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mayıs 2010, 13:25   #17
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Lise öğrencisine 'Ergenekon' dayağı

ben konuya dahil olmak istemiyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ama kısa süreliğine de olsa şu öğretmenlik hayatımda dayağın şart olduğunu gördüm. Eğitim şart dayakta şart
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)))) ama hakedene. 2002 yılından itibaren eğitim öğretim yıllarında bir çözülmenin bir yozlaşmanın öğrencinin öğretmene karşı olan tavırlarında bir gevşemenin olduğnu göermekteyim. Eskiler iyi bilir.. çok değil sadece 8 - 10 sene öncesine bakmak yeterlidir. Öğretmene karşı büyük bir saygu vardı. Şimdi de var yok demiyorum ama fena halde bir çözülme var. Sağlıksız öğrenciler yetişiyor. Neden? Çünkü eğitim sistemi çöküşte. Şu olayları neden laik-yobaz eksenine oturtursunuz ki? Bu ülke Osmanlı İmparatorluğ'nun hediyesidir bize. Biri çıkıp Laikiz diyor geçmişini inkar ediyor resmen; diğeri ise farklı bir eksende konşuyor. Bu memleket ne dincilerin ne de laikçilik adı altında faşistlerin... Bu memleket hepimizin.. Ve şunuda artık öğrenin: Özgürlükten bahsedenler, eşitlikten bahsedenler, fırsat eşitliğinden bahsedenler neden iş imam-hatip liselerinde okuyanlara karşı birden cephe alıyorlar. Atatürk'ün annesinin başıda kapalıydı onunda başörtüsü vardı. Peki o zaman neden o cumhuriyetin temelleri için tehlike olarak görülmedi de bu başörtülü olanlar (şimdikiler) neden tehlike olarak görülüyor. Biraz birbirinize karşı SAYGILI olun.. Bende o zaman milliyetçilik adı altında faşistlik yapanları tehlike olarak görüyorum cumhuriyeti savunduğu halde.. İster baş açık yalın ayak isterse ayağında çarığı başında türbanı kim olursa olsun bu memleketi sevmek zorunda bu memleketi savunmak zorunda. Kimse çıkıpta bu memleket bizim diye ahkam kesmesin lütfen. Bu memleket kazanılırken herkes bir damla kan akıttı. Hey Allahım yaaa...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet