Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mayıs 2010, 16:32   #19
Asimavi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Lise öğrencisine 'Ergenekon' dayağı

Noyan Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sen önce okuduğunu anla diyorsun da asıl anlamayan sen olmuşsun zaten. Üstelik siz derken beni de içine kattığın "Hani Çarşaflı Ve İmam Hatip Lisesinde Okuyanlar Yobaz Gerici Olarak Görünüyorya Sizin Gözünüze." gibi cümleler kullanmışsın. Benim görüşümü nereden biliyorsun da böyle konuşuyorsun? Başkalarına örneklendirmeler yaparken yaptığın örneklendirmeleri kavraman lazım ilk önce. Kullandığın konuya göre de ne manaya geleceğini iyi bilmen lazım.

Görüyorum ki tamamen insanlar ve benim hakkımda düşüncelerimizi bilmeden ön yargılı bir şekilde ithamlarda bulunuyorsun. Bu da benim seninle olan tartışmamın gereksiz olduğunu, sana laf anlatılamayacağını ve her geçen gün at gözlüklerinin numarasının büyüdüğü anlamına geliyor. Laf sokarak, tanımadığın insanlara düşünceleriniz böyledir yakıştırması yaparak konuşman herşeyi açıkça anlatıyor zaten. Beni tanıyor musun da düşüncelerim hakkında yargı yapıyorsun? Kimsin yani sen? Ne alakan var benimle? Tanımadığın halde "sende böyle düşünceler var" diyorsun resmen. Neye dayanarak? Biraz saygılı olun yahu. Her defasında böyle keyifsiz tartışmalar görmekten bıktım usandım artık. Yazık yani yazık..

Ergenekondan İçeriye Alınan Kişilerin Bir Ülkede Neler Yapabildiğini Gözlerimizle Görüyoruz ki Sen Bunu Göremiyorsan ve Çocuğu Savunuyorsan Hocasına Karşı Baş Kaldırmasından Dolayı Asıl At Gözlüğünün Numarası Büyüyen Sensin...

Son Postumdur, "Anlayana Sivri Sinek Saz , Anlamayana Davul Zurna Az.."
Demiş Atalarımız Ama Şimdilerde Bu Sözün Daha Değişik Versiyonlarıda Bulunmakta Umarım Anlarsınız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet