Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mayıs 2010, 12:02   #63
Hayal
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flash: Deniz Baykal istifa etti

Nickolas, Deniz baykalın yaptığına kimse onay vermiyor. (Yapıldığı, yapılmadığı, doğruluğu ya da yanlışlığı kesinleşmemiş.) Reel hayatımda da çok tartıştık, konuştuk, arkadaşlarımla, dostlarımla. Eğer yapmışsa bu onun hatası, kendisi hesabını verecektir, ben değil.

Ben sonuçta oyumu Chp ye veriyorsam bu Deniz baykal olduğu için değil ki. Deniz baykal olmasa da ben yine o partiye veririm. Beni Deniz baykalın özel hayatı ilgilendirmez. Yahu banane, siyasetçilerin özel yaşamlarından. Kim olursa olsun beni ilgilendirmiyor. Biz deniz baykala bu olaydan dolayı vermeyeceksek, akp ye verenler nasıl bir vicdanla verebiliyor. Yüzlerce olayları meydana geldiği halde. Siz vücutsal ahlaka bakın, ben kişinin karakter ahlakına bakarım. Yolsuzluk yapmış mı buna bakarım, Milletine sahip çıkmış mı buna bakarım. Çok açık yüreklilikle söylüyorum, akpde bunları görmüş olsaydım, şuan bunları yazıyor olmazdım.

Şehit ve askerlikle ilgili haberler ekliyorum evet. Benim kardeşim de askerde. Aklımız onda acaba sağ salim gelecek mi diye. Ben o haberleri eklerken nasıl bir ruh hali, ve üzüntüyle ekliyorum biliyor musun? Neden bunlarla ilgili önlemler alınmıyor da. Baykalın bu olayıyla ilgili flash flash diyerekten başlıkla atılıyor. Her sabah ilk yaptığım şey haberlere girmek. Acaba yine nerden şehit haberi gelecek diye. Anneler babalar ablalar aileler bunları düşünmek zorunda mı(yız.)

Nickolas bir de büyük konuşmamak lazım. Bilmiyorum evli misin ya da evli değilsin, ileride evleneceksin. Herkes için geçerli bu. Bugün Baykalı kınarken yarın kendi başımıza da gelebilir. O yüzden "Büyük lokma ye ama büyük söz konuşma(yalım)". Bugün kınadığımız yarın bizleri de bulabilir. "Bugün ona, yarın sana bana."

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat