Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mayıs 2010, 22:16   #5
Bora
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı

Tabi ki demokrasilerde herkes partinin genel kurulunda bşklığa aday olabilir. Fakat yıllardır chp ye hizmet etmiş birisi olarak. 2 belge kanıtlayarak, Chp nin başına getirilecek kriterde görmüyorum. Ha şu vardır. kişiliği/efendiliği/namusluluğuna diyeceğim tabi ki olamaz. Ama Chp nin basına getirilip desteklenecek kişi 2 belge acıklayacak kadar kısada olacağını düsünmüyorum. Baykal tam bir devlet adamıdır. Seve bilirsiniz / Sevmeye bilirsiniz. Bilgisi, Birikimi, Tecrübeleri ile tam devlet adamidir. Beni üzen nokta, Koca Chp sadece 1 kişi çıkarabildi, Oda 2/3 belge açıklayan, Bir kaç belediyeyi ist da chp ye kazandıran kılıçdaroğlu idi. Bence baykal yerine birisini yetiştirmesi lazımdı yetiştirmedi. baykal 70 kusur yasında, kıcıldaroğluda 63 kusur yasında. Tek bildiğim bir şey var Chp bu kadar, 1 insanın elinin içine bakar olacak kadar küçük bir parti olamaz. 1 kılıçdaroğlu var başka yok üzücü bir şey. Önder savlar vbs. artık gitmesi lazım parti yeniden tanzim edilmesi lazım. Ne konustuklarını tüm türkiye duydu biliyor onunda ona bakarsanız. Genç insanların gelmesi lazım partinin basına. Baykal var diye CHP ye oy vermiyorduk diyen sağ tabanları görecez bakalım kılıçdaroğluna verecekler mi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yıllardır baykala laf attılar, Gitmedi, Bırakmadı koltuğunu vbs diye. Adam bıraktı. Chp ninde basında değil artik. Genel secimlerde nolacak cok merak ediyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu Bora tarafından (18 Mayıs 2010 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet