Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Mayıs 2010, 18:04   #10
pyracantha
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 28 işçinin cesedine ulaşıldı

KuSuRSuZ Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
"karadir bahtimiz kara" .. "kader" .. "alinyazisi" , "ALLAH'in takdiri" ve sonunda herkesden ayni kelime "ALLAH rahmet eylesin" .. ve is emekcilere gelince 'kaderci' olan arkadasimiz glu;
" Ölüm bu bazen gök yüzünde bazende yer altında. Allah Ailelerine sabır versin..."

Olum ne kader ne gokyuznde nede yer altinda idi o madende .. Olum o madende goz gore gore geldi efendiler !! Bu kadar ucuzdur emekci insanlarin hayati bu ulkede .. 30 kiis olur kader dir , ALLAH'in takdiridir .. Ankarada da hizli tren devrilmisti 30 kadar insan olmustu yine Cok muhterem akp bakan'i "ALLAH'in takdiri yapacak birsey yok" demisti utanmadan , burnu yanmadan yuzu kizarmadan !! Daha kac emekci insnaimiz olucak bu maden ocaklarinda ? biktik be kardesim biktik hem madene sokuyolar hem olume terk ediliyorlar.. gunahtir zulmdur .. Siz rahmet okuyun hala 'kaderci' olun ...

Arkadaşım senin derdin nedir?..Hani birine sataşıp,çıldırmaksa bu aralar en iyi seçimin ben olabilirim,hadi benle atış,birbirimize taramalı tüfek gibi ezelim ha ne dersin?..

Ölüm;konuşmanın son noktasıdır.Geri dönülemez,söylenecek çok az şey vardır.Sen gelip burada siyaseti katamazsın. Akp,Chp,Mhp kurtarmıyor kimseyi,sen kalkmışsın Akp'nin sözlerini burada söyleyerek,ben bilgiliyim havası veriyorsun. Acaba maden çalışanları hakkında ne biliyorsun,merak etmekteyim.Ayrıca bana google amcadan kopya-yapıştır yapma. İnsanların yorumlarına,fikirlerine saldırma canını fena sıkarım. Senin iğrenç ,kokmuş en önemlisi de eleştiri + fikir kaldıramayan bir insanın yorumunu görmekten rahatsızlık duyuyorum.Dikkat et ayağın kayıp düşmesin konuda.Sabahtan beri milletle bir çatışma içindesin,kendini bilgin mi göstermeye çalışıyorsun.İnsanlar ne desin,ölüm bu. Ya da dur şöyle desin; Aaaa nasıl olur yaaaaaaaaaaaa,ölemezler.Onlara ihtiyacımız var! Arkadaşım kaderimiz bellidir. Doğma ve Ölmemiz kesindir. Ölmeden öncekileri kendimiz seçebiliriz ama ölüm Allah'ın elindedir. Allah rahmet eylesin dileyerek ölen arkadaşlarımızın kemiklerini sızlatmak istemiyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet