Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2010, 16:42   #1
pyracantha
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IrcforumLarı 2068 yıLında

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Süslü yeni açtığım konuya bak nasıl olmuş?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Ben bu konuyu 40 sene önce açmıştım kilitliyorum!
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

----------------------------------------------

Simge (Yeni üye) : program konusunda ACİLL YARDIM [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dede!

-----------------------------------------------

(Yaşlılık İşte Naparsın)

AngeLus : Dilara "takma dişler" ile ilgili bi konu açıcam +65 bölümüne mi açıyım yoksa sağlık bölümüne mi?

Dilara: Neeeeee kablo fişler miiiiiiiiiiiiiiii? Ne işi var kablo fişlerin sağlık bölümündeeeeeeeeeeee ???

AngeLus :Takma dişler diyorummmm takma dişleeeerrrrrrrrrrrr!

Dilara: Ne bağırıyosun canım karşında sağır mı var?!

-----------------------------------------------

ANKET:

Türkiye AB'ye girmeli mi?

a) Evet

b) hayır

--------------------------------------------------

ANKET:

Sizce en iyi huzur evi hangisi?

-------------------------------------------------

Ircforumları'nın Yeni Bölümleri

- +65

-Hey Gidi Gençlik

--------------------------------------------------

FORUM OYUNLARI

Üstteki üyenin torununun adını tahmin edelim

----------------------------------------------------

( Eeeee yaş ilerleyince bunama vakaları görülmeye başlar üyelerde)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : gambiyetsiz az önce açtığın konuyu çok beğendim çok güzel.

gambiyetsiz : Ne konusu? Ben konu mu açmışım?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : : Evet az önce açmışsın ya!

gambiyetsiz: Nereye açmışım?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Ee foruma açmışsın.

gambiyetsiz: Hangi foruma?
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Bizim forumaaa

gambiyetsiz: Ne olmuş bizim foruma?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] :konu açmışsın dedim ya!

gambiyetsiz: kim açmış?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Yok bişey gambiyetsiz

------------------------------------------------------

2068 üye albümü

Lady-JosephiNe - AngeLus- BeLinay

yaş yetmiş iş bitmiş halen daha Laptop başındalar.

Kızlar kolay gelsin,ömrümüzün sonu bu olacak kesin!

Simge

Dila

Vee Dedelerrr;

SNOOPY

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Nickolas

GemLik

İşte Aşıkları(Benim bildiklerim..)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ~ [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

(Abla ne ara kapandın!
D)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu pyracantha tarafından (20 Haziran 2010 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: ....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat