Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2010, 19:25   #6
Noyan
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Şerzan’ın acısı Batman’ı yaktı

KuSuRSuZ Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
provake amacli soruyorsun birde saf temiz duygularimla soruyorsun diyorsun .. Oyununa gelmem ben senin . yoreyi bilmiyorsun acilarini , kaygilarini ve isteklerini anlayamazsin . Savasin arasinda kalan bir halk var orda , gul verene cicek atar , silah sikana , bomba atana tas atar .

Bölgeyi bilmiyorsunuz diyorsun ama kendin de bilmiyorsun. Bir kere orada savaş yok, terör var. Bu terörü oluşturan en büyük nedenlerden biri cehalettir. Bunda bizim de suçumuz var, Kürt kardeşlerimizin de. Bizim suçumuz Kürt kardeşlerimizi başı boş bırakmak. Kürt kardeşlerimizin suçu benliklerini kaybetmesi. Genele yayamayız. Fakat giderek genelleşiyor. Asker taşlamazmış Kürt halkı. E bizim askerimizi zaten kimse taşlayamaz. Ancak türlü oyunlarla, sağa sola döşenen mayınlarla, kalleşçe saldırılarla eylem yapılabilir. Cezasız kalmaz ayrı mesele.

Dağa çıkıp da çok var öyle pişman olup kaçmak isteyen. Neden? Hepsi kandırılıyor çünkü.

Bomba atana taş atar diyorsun. Taş atan çocuklar kullanılıyor. Kimler tarafından? Teröristlerin üst kadrosu tarafından. Vatan hainlerinin yöneticileri tarafından. Bomba kime atılıyor? Dağdaki teröristlere. Teröristler taş ile kime karşılık veriyor? Sivil ve masum olan nice insana.

Senin acı dediğin yıllardır Türk halkını yakıyor zaten. Sen acı mı çektin sanıyorsun? Senin çektiğin acı Türk halkının acısının yanında merhemdir. Çocuk gibi ağlayıp sızlama oram kanadı buram kırıldı diye. Oradaki halktan önce Türk halkı barış istiyor. Kürt halkı dağa adam göndermesin, teröristler dağdan insin, vatan hainliği bitsin, gör bak barış oluyor mu olmuyor mu? Teröristleri dağa Türk halkı çıkarmıyor, yabancı devlet destekleri çıkartıyor. 2 kuruş paraya, 2 adet mermiye vatan satılıyor. Ondan sonra Kürt halkı barış istiyor öyle mi? Barış istemelerine gerek yok. Biz Kürt halkına zaten küs değiliz. Biz samimi bir şekilde barışçıl davrancıkça Kürt liderleri düşmanlık varmışçasına terör estiriyor. Geçin siz bu ayakları. Kimseyi kandıramazsınız. Hayali devlet kurma rüyalarıyla yatın kalkın siz.

Demokrasinin teminatıdır diye belirttiğin partinin içerisinde terörist olmayan bir kişiyi göster bana hadi. Çıkıp gereksiz isimler vereceksindir. En büyük provokeci sensin. Bu kafa yapını her yerde belli edersen silahlı veya silahsız birçok insandan dayak yersin. Hele hele üstüne basa basa söylüyorum ki Doğu Karadeniz'de sakın provoke amaçlı sözsel girişimlerde bulunma. Daha önce deneyenlerin hali ortada.

Benim Kürt kardeşlerimi bir kere sen adam gibi temsil edemiyor, tarafsızca konuşamıyorsun ki ben sana kucak açayım. Lafın gelişi söylemiyorum. Birçok Kürt arkadaşım var. Sana ülkücü, falancı, filancı lazım değil. Benim tanıdığım Kürt arkadaşlarım bile aynısını yaparlar. Sen Kürt olamazsın. Benim bildiğim Kürtler, Türkler ile kardeştir. Aynı safta bulunur, aynı havayı solur, aynı davayı savunurlar. Savunanlar, hala bizim yanımızda bulunanlar, helal çalışanlar sağolsun, vatan sağolsun..

Konu Noyan tarafından (29 Mayıs 2010 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet