Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Haziran 2010, 10:49   #1
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Pardus Kitabı Çıktı !

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Erken yeni sürüm haberinin üstüne güzel bir haber daha. Ömer AKYÜZ'ün uzun süredir üzerinde çalıştığı "Adım Adım Pardus 2009" kitabının 2 Haziran'da ilk baskısı yayımlandı. Kitap, yanında Pardus 2009.1 CD'si hediyesiyle birlikte satışa sunuluyor.

Kitap, [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] firmasının desteğiyle satılıyor.
Yeni Pardus kullanıcıları ve Pardus ile yeni tanışanlar için yayımlanan bu kitabın hedef kitlesini, Ömer AKYÜZ şöyle özetliyor:
  • Pardus ile yeni tanışanlar,
  • 7 yaşındaki ilköğretim öğrencisinden 77 yaşındaki büyüklerimize kadar geniş kitle,
  • Pardus’u daha önce kullanmış olup kütüphanesindeki Pardus koleksiyonuna bir yenisini eklemek isteyenler,
  • Basılı kitap şeklinde Pardus kitabının hasretini çekenler
Ömer AKYÜZ'ün bu çalışması, yeni kullanıcılar için her zaman ellerinin altında bulabilecekleri, yardım alabilecekleri bir rehber olacak. Pardus 2009 kitabını Kapadokya Yazılım'ın açtığı e-dükkan'dan [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

linuxhaberleri

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet