Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Haziran 2010, 21:48   #1
Xaroon
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Biri yada biri bir sey yazdiginda flash ve ses calma yardim!

Selam arkadaslar.

VPS makinemde torrent up down yapiyorum makinede utorrent kurulu makineye utorrentin WebUI arayuzu ile baglaniyorum oradan torrent ekleyip kaldirip silebiliyorum [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] trackerinden genelde torrentleri up down yapiyorum ve irc.torrentleech.org:7011 e baglanip #torrentleech kanalindaki _announcebot_ tarafindan gonderilen otomatik yeni torrentleri hizli bir sekilde VPS deki utorrente gonderip down sonrada up yapmak istiyorum.

Ornegin yazimiz; [11:01] <+_AnnounceBot_> New Torrent Announcement: <NonScene/BRRip-XviD> Name:'Ip Man 2 2010 720p [CANTONESE] BDRip XviD AC3-ViSiON' uploaded by 'oZi_TL' -

Kanalda _AnnounceBot_ nickli birisi var New Torrent Announcement yazdiginda kanala bir ses calsin kisa wav olabilir ve yanip sonsun ayrica her New Torrent Announcement yazdiginda kanala yazdiklarini download diye bir pencere acip orda toplasin ornegin : Ip Man 2 2010 720p [CANTONESE] BDRip XviD AC3-ViSiON mircde bunu nasil yapabilirim yardimci olursaniz sevinirm.

Konu Xaroon tarafından (29 Haziran 2010 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet