Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2010, 19:38   #14
xklanx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kılıçdaroğlu siperde

Disconnected Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
- Ben hukukculuğa soyunmadım
- Aponun sağ kolu olduğuna dair Yalçın Küçük'ün her türlü delili var , Kılıçdaroğlununda görüntüsü var. İste hemen yayınlayım burada. Sen bana yayınlayabilecekmisin o dediğini yada ispat edebilecekmisin ? Madem Kılıçdaroğlu gibi birşeyleri ortaya atıyorsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ya güzel kardeşim ne sayıklıyorsun ? Yalçın Kücük Kimdir Tanımam Etmem Benide Bağlamaz Benim Sana Bahsettiğim Kişiler Başbakan ve Dışişleri Bakanı Kanıtmı İstiyorsun Gir Youtubeden Bütün Videolara Ulaşırsın Madem Kılıçdaroğluyla bukadar yakın iLgileniyorsun Az Bunlarlarda İlgilen Araştır Boş Konuşmanın Anlamı yok.
Kanıt Manıt Gibi Şeylerle Uğraşacak Halim Yok Ama Madem okadar İstiyorsun Buyur Sana Başbakanın Apoya Sayın Dediğine Dair Ses Kayıtları ;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buyrun Dışişleri Bakanımızın Barzaniyle Olan Görüşmesinde Geçen Abi Muhabbetinin Linki (Bunun Videosunada Rahatça Ulaşabilirsin)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat