Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Temmuz 2010, 06:18   #1
BIaCk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Adsense kazancınızı artırmanın basit bir yolu

Daha önce bu tarz bir yazı yazıldımı bilmiyorum. Ancak çoğu webmaster arkadaşlarımızın en büyük hatalarından birine değineceğim.
Adsense ile uğraşan çoğu arkadaşlarımız gelişi güzel konular ile sitelerini doldurup hit kazanarak adsenseden para kazanmaya çalışırlar. Oysaki bu büyük bir yalnış. Önce kendine bir legal proje belirleyceksin. Daha sonra temiz bir alt yapı sağlaycaksın. ( kendim wordpress kullanyorum ve tavsiye ediyorum ) Temizden kastım ***** script vs gibi miğde bulandırıcı şeylerden kullanmayınız. Sitemiz tamam peki içeriğimiz ne olacak. Şimdi Kafamızdaki proje yemek olsun. Siz kalkıp yemek sitesi açtınız içine fıkra koyarsanız olmaz. Yemeki ile ilgili içerik olsun. Hatta şu şekil olursa daha iyi olur. Yemek sitesini daraltalım. Nasıl mı? Şöyle Bütün yemekleri ele almayalım. Örneğin Köfte çeşitlerini ele alalım sitemizde. Yada sağlık sitesi mi açacaz. Aids'i ele alalım. Emin olun 1 k (1000 hit) hite ulaştığınızda kazancınız gelişi güzel içerik eklediğiniz 10 k olan sitenizde kat kat daha fazla kazandıracaktır size. Tabi Reklam yerleşimlerine özen göstermeniz de gerekir.

Önemli: Özgün içerik şart.

Konu BIaCk tarafından (05 Temmuz 2010 Saat 06:26 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet