Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2010, 17:44   #7
mircindirme
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sitenizi Google'da nasıl üst sıraya çıkartırsınız?

DizZy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
keşke herşey burada yazanlar gibi laylaylom olsa. piyasa pislik dolu ve önlerine geçebilmek için daha pislik olmak zorunda kalıyorsun. bugün günlük 50k tekili olan kelimede bu temizlik ilkeleriyle kafaya çıkmıyorum ben. blackhat i kimse inkar edemez. daha çook çalışması gerek google'ın.

----------

ayrıca caffeine hiç birşeyi değiştirmedi. yine backlinki temel alan bir algoritma, yine blackhat'e yenik düşen bir google.

Dizyy yanlış anlamada bana göre seo makalede geçtiği gibi dürüstlük + düzen + içerik ve artı olarak backlinktir.Fakat bazılarımızda bunlar bulunuyor fakat eksik olan nokta backlink.Sohbet kelimesine kasıyor gidiyor film sitesinden link alıyor binlerce.Umarım anlatabilmişimdir.Bu yüzden gerileme oluyor.Ve her kötü backlink googlede biraz daha zorlar siteyi.

Mesela googlede 4 hedef kelimede 2sinde 1.ci sayfada diğerlerinde ilk 6 sayfada olan sitemi kapattım 5 aydır.Backlinkleri sıfırlandığı zaman hedef kelimelerdeki linklerle sitenin kafalara çakacağına eminim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet