Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Temmuz 2010, 04:12   #47
Sky-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Girişte Kod & Versiyon Uygulaması (3.2.8.1)

aL_PaciNo Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yahu Biri Söylesin Şu Sürümdede Açık varmı ?

Unreali Stoplama Bu Sürümdede mi mevcut ? Yüklemedim Bu Yüzden... Eski Sürümde Sunucuyu bu Eklenti Yüzünden Stopluyolardı... Kaldırdım Sc5 Saldırıları Arttı...

Bu sürümde bu bahsettiğiniz açık malesef mevcut..
GirisBase0.2 dosyasını hazırlıyorum..
aslında testler harici bitti gibi, fakat, 2 3 gün daha beklemeniz gerekecek arkadaşlar..

Değişenler v0.2:
->
Conflarla ilgili;
aynı block içerisinde 1'den fazla kullanamama hatası giderildi.
Yanlış except karşılaştırması hatası düzeltildi.
->
Önemli bir açık giderildi. [Bahsedilen açık ve türevleri..]
->
bir süre sonra görülen "all connections in use" hatası giderildi. [ 2-3 sunucuda karşılaştığım bir hata ]

şimdilik yaptığım değişiklikler bunlar..

Bahsettiğiniz unreal kapanma problemini şanstan bulan bi kaç ( afedersiniz: )dalkavuk, bazı sunucu sahiplerini illallah ettirmiş.. Açığı kendim saptayabildiğim için, sorunsuz[olarak düşündüğüm] halini paylaşacağım.
Gerek zamanım olmadığından, gerekse açığın yerini tahmin edemediğimden/bulamadığımdan dolayı çözüm biraz gecikti..

Not:
motd gibi görünen (ascii) giriş kodlarının nerdeyse tamamında aynı problem var.
Dünki testlerim sonucunda, yazdığım bir program ile, denediğim tüm sunucuların kapandığını gördüm ( 3.2.3, 3.2.6, 3.2.8.1 üzerine yapılan tüm bu ascii kodlarla gönderilen giriş kodu editlerinde.. )

Kodları ve linki hazırladığımda, bu başlık altından yeni konuya ulaşabileceksiniz..

- Bu, Büyük ihtimal ascii Giriş kodunun son versiyonu olacak (hata çıkmadığı sürece.)

iyi Çalışmalar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet