Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Temmuz 2010, 02:27   #1
MasteR06
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Mirc Script Görünümü

selamun aleyküm sevgili dostlarımız aslında sorun değil ama konuyu buraya açtım eger yanlış yerde ise moderatör arkadaşlar konuyu gerekli yere taşırlar diye düşünüyorum sevgili dostlarım ve mirc scripting işiyle uğraşan coder arkadaşlarım sizden bir konuda fikir almak istiyorum.bir mirc scriptim var MasteR ScripT adında fakat bu scriptimi sadece ben değil herkez kullansın istiyorum ve bir yapım aşamasına girdim.sormak istediğim araştırma yaptığımda bir çok görünüm var ahsap deseni vs gibi bir çok görünüm çoğu scriptte kullanılmış sizler nasıl bir yan üst kanal görünümlü script isterdiniz yani kullandığınız mirc script proğramında yan,üst,kanal resimleri,statüs,özel resimleri veya arka planları ne sekilde olursa hoşunuza giderdi.çok düşündüm ama birsey bulamadığım için siz değerli dostlarımın yardımına ihtiyac duyuyorum.ayrıca bir scriptte olmasını istediğiniz özellikler neler olmalıdır bunlarda önemli olduğu için siz değerli dostlarımın yorumlarınızı bekliyorum.onları dikkate alarak gerekli scriptti yapacağım.Herkeze Şimdiden Teşekkürlerimi iletir,İyi İFler Dilerim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet